Plm Makina Kimya Sanayii
 

24.11.2020  


     
 
     
 
 
     
 
 
     
 
E - Bülten Servisi
Güncel haber ve duyurulara erismek için lütfen üye olunuz.
Kaydet
     

 

BATTENFELD-CINCINNATI

 

www.battenfeld-cincinnati.com

 

CINCINNATI EXTRUSION  

Dünya çapında tanınmış, Boru,PVC, Pencere-Profil, Levha,WPC ve Granül hatları ile ilgili tek ve çift vidalı Ekstruder üreticisi.Yüksek kalite standartları,global erişilebilirlik,enerji tasarrufu, devamlı geliştirme,müşteri oryantasyonu,servis, eğitim ve teknik danışmanlık sağlamaktadır.
 
 
 
BATTENFELD
 
39 yılı aşan tecrübesi ile Film üretim ekstruderleri, Levha üretim ekstruderleri, Kontrol Otomasyon Sistemleri için Ekstrüzyon üretim hatları ve bu hatlar için yardımcı ekipmanlar üreticisi.Planlama-Dizayn-Üretim zincirinin her aşamasında PS,PP,PE,ABS,PET,PVC gibi hammaddeler ile tek veya çok katlı levha üretiminde liderliğini yaptığı son jenerasyon yüksek kapasiteli ekstrüzyon hatları ile bir çok  ülkede konusundaki uzmanlığını kanıtlamıştır.Servis,eğitim ve teknik danışmanlık sağlamaktadır.
 
 
 
LEISTRITZ EXTRUSION
 
1937 'den beri Masterbatch, Kompaund, Direkt Ekstrüzyon, laboratuar ve ilaç sanayi için çift vidalı Ekstruder üreticisi.Maxx hacim,maxx şaft,maxx tork, servis,eğitim ve teknik danışmanlık sağlamaktadır.
 
 
 
MAAG PUMP SYSTEMS
 
Ekstrüzyon Dişli Pompa kullanımını geliştiren firmadır. Ekstruderlerin üzerinden basınç sağlama görevini alarak ekstruderlerin verim ve homojenizasyon için çalışmasını temin eden dişli pompa ile Ekstruder ömrü uzamakta, çalışma toleransları daraltılmakta ve hammadde tasarrufu sağlanmaktadır.
Maag geçtiğimiz senelerde Wil - Man ve LCI firmalarını bünyesine katarak dişli pompanın yanısıra her türlü Filtre ( Screen Changer ) , Statik Mikser ve anjör sistemlerini de ürün gamına katmıştır.
 
 
  
 
AUTOMATİK
 
Automatik, 60 yıllık deneyimi ile tüm dünyada kullanılan 8,000'den fazla pelletizing sistemleriyle teknolojide dünya lideri bir marka olarak isim yapmıştır.
Automatik Ekstrüzyon, Kompaund ve Masterbatch sanayi için Strand Pelletizer (makarna kesme) vakum, nem alma ve sualtı kafadan kesme sistemleri üretmektedir.
 
 
 
 
VIBRA
 
Vibrasyon ile çalışan makinalar.
Elek, taşıma, kurutma, kristalizasyon ve soğutma üniteleri.
Servis, eğitim, teknik danışmanlık.
50 yılı aşkın süredir vibrasyon ile çalışan her türlü makina ekipman üretimi konusunda Vibra Schultheis firması yenilikleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir. 
 
 
 
GABLER
 
Thermoform üretim hatları 
     
-         Bardak, tabak, kapak, her türlü kase üretim makineleri
 
-         Dizici ve sayıcı sistemleri
 
-        Thermoform makine yardımcı ekipmanları
 
-         Servis, eğitim, teknik danışmanlık
 
Özellikle yoğunlaştığı plastik gıda ambalajı konusundaki uzmanlığını üretilen makine performans ve güvenililirliğine yansıtarak,makine parkı ile gıda sektöründeki lider firmaların tercihi olmuştur.
 
 
 
EMO
 

Koekstrüzyon adaptörleri (kara kutular), Levha ve Yassı Film Kafaları (kalıpları) üreticisidir. Avrupalı büyük makine üreticileri ile yakın çalışma içerisinde olan Verbruggen eski kafaların yenilenmesi konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir.

www.emo.at

 
MIXACO
 
PVC Dryblend, Toz Boya, Masterbatch, Pigment ve Additiv-Önkarışımı için Mikserler 
 
·        Sert ve yumuşak PVC, Masterbatch, additiv, PTFE, Boya, Toner, renk konsantre    
·        Isıtma, soğutma, ufaltma, karıştırma, homojenleştirme, kaplama,
         dispersiyon, ısı karıştırma, kurutma, aglomerasyon 
·        Servis, eğitim, teknik danışmanlık
 

 

info@plm.com.tr

Copyright © 2010 PatheSoft